O nás

STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Budišov nad Budišovkou vzniklo jako příspěvková organizace města k 1.1.2012. Od 1.5.2012 byla činnost "Domečku" (bývalý dům dětí a mládeže, poté Juventus) spojena s činností kulturního domu (bývalý MěKIS).

V současnosti tedy SVČ zajišťuje organizaci činností pro děti a mládež, jako jsou zájmové útvary (kroužky), příležitostné akce, letní tábory, mimoškolní vzdělávání, ale i akce pro širokou veřejnost, tedy kulturní pořady, přednášky, kurzy a zájezdovou činnost.

Snažíme se o co nejužší spolupráci se školami, zájmovými organizacemi a sdruženími ve městě, např. KRPŠ, Spartak, Svaz tělesně postižených, apod.

Zajišťujeme provoz kina, Muzea břidlice, městské knihovny a informačního centra.

Spravujeme městskou kroniku, vydáváme Budišovský zpravodaj a zajišťujeme propagační materiály města.

V "Domečku" na ul.ČSA provozujeme také turistickou ubytovnu pro letní pobyty, či školy v přírodě.

Cílem naší práce je poskytovat dětem, mládeži, ale i dospělým občanům města kvalitní a pestrou nabídku aktivit pro volný čas, jejich vzdělávání, rozvíjení talentů, a nebo třeba jen relaxační a oddechovou inspiraci.

Rádi ve svých řadách uvítáme každého, kdo by chtěl třeba vést některý zájmový kroužek a troufl by si na práci s dětmi. Pokud máte odvahu a chuť, klidně nás kontaktujte.

Zároveň přivítáme jakýkoliv podnět, nápad, nebo inspiraci pro naši práci. Toto všechno nám můžete sdělit osobně, nebo využít náš kontaktní formulář ZDE.

 

 

***AKTUALITY***

V ZÁLOŽCE
KROUŽKY
NAJDETE NABÍDKU
PRO ŠKOLNÍ ROK
2017/2018
 
 

NAŠI PARTNEŘI:

 
 
 
TOPlist